با فروش برند لوازم خانگی آشنا شوید

با فروش برند لوازم خانگی به عنوان یک راه‌ سریع و معتبر آشنا شوید

مقدمه‌ای با موضوع فروش برند لوازم خانگی

این روزها که شاهد افزایش قیمت لوازم خانگی هستیم، برخی از افراد ترجیح می‌دهند که این محصولات را از برندهای معتبر و شناخته شده خریداری کنند تا خیالشان از کیفیت و گارانتی دستگاه راحت باشد. بنابراین شما به عنوان فردی که می‌خواهید به تازگی وارد بازار فروش لوازم خانگی شوید، برای اینکه در این رقابت موفق شوید و بتوانید نظر خریداران را جلب کنید به یک برند معتبر نیاز دارید. شما با ثبت کردن برند لوازم خانگی می‌توانید سریع‌تر پیشرفت کنید و دستگاه‌های باکیفیت‌تری را تولید کنید.

اما مسیر ثبت برند، می‌تواند بسیار پرهزینه و زمان‌بر باشد و به همین دلیل بهترین فرصت است تا شما با مراجعه به شرکت معتبر فروش برند لوازم خانگی، در زمان و سرمایه‌ی خود صرفه‌جویی کنید و سریع‌تر از رقبای خود شروع به فعالیت کنید. در این متن قرار است بیشتر با این راه به عنوان یکی از بهترین گزینه‌ها برای کسب‌وکارهای جدید در زمینه فروش لوازم خانگی آشنا شوید بنابراین اگر شما نیز یکی از این افراد هستید، این متن را از دست ندهید.

 

فروش برند لوازم خانگی

چرا باید یک برند ثبت شده برای لوازم خانگی داشته باشید؟

پیش از اینکه بگوییم که ثبت برند بهتر است یا خرید برند آماده لوازم خانگی، باید بدانید که اصولا چرا برند داشتن برای فروش لوازم خانگی اهمیت دارد:

 • با داشتن برند ثبت شده می‌توانید به محصولات خود اعتبار ببخشید و به همین دلیل می‌توانید به راحتی با سایر برندهای خارجی و ایرانی موجود در بازار رقابت کنید. اما اگر برند ثبت شده‌ای نداشته باشید، در بازار لوازم خانگی شناخته نمی‌شوید و هرچقدر تلاش کنید، نمی‌توانید خود را اثبات و در رقابت پیروز شوید.
 • فرقی نمی‌کند خریداران هدف شما باشند یا فروشندگان، زیرا همه افراد ترجیح می‌دهند که برندهای معتبر، شناخته شده و ثبت شده را انتخاب کنند و کالاهای خود را از این شرکت‌ها سفارش دهند و یا بر روی آن‌ها سرمایه‌گذاری کنند.
 • اگر شما بخواهید لوازم خانگی تولیدی کارخانه‌ی خود را به صورت اینترنتی نیز به فروش برسانید، باید یک برند ثبت شده داشته باشید تا براساس آن محصولات در سایت فروشگاه طبقه‌بندی شده و به خریداران نشان داده شوند. همانطور که در سایت‌های فروش آنلاین مشاهده کرده‌اید، یکی از راه‌های اصلی برای سرچ محصولات، از روی برند شرکت‌ها است.
 • معمولا خریداران به لوازمی که تولید یک برند ثبت شده است، بیشتر اعتماد می‌کنند تا شرکت‌های ثبت نشده و ناشناخته. به همین دلیل شما با داشتن یک برند اختصاصی می‌توانید جایگاه خوبی در بین خریداران بدست آورید و در نتیجه فروش بسیار خوبی نیز داشته باشید.
 • اگر برای ثبت برند اقدام کنید، می‌توانید موفق‌تر از گذشته به دنیای رقابت وارد شوید و بنابراین با تولید دستگاه‌های منحصربه‌فرد، پیشرفت بهتری خواهید کرد و در آخر سود بهتری نیز دریافت می‌کنید.
 •  شما برای تبلیغ محصولات و شرکت خود نیاز به یک برند ثبت شده دارید و این موضوع باعث می‌شود که افراد دیگر از ایده و خلاقیت شما سواستفاده نکنند بنابراین می‌توانید کاملا قانونی از ایده و محصولات خود دفاع کنید و به راحتی پیگیری کرده و آن را اثبات کنید.

چرا باید خرید برند لوازم خانگی را انتخاب کرد؟

بعد از اینکه مطمئن شدید که حتما باید یک برند برای شرکت خود داشته باشید، نوبت به انتخاب یکی از این دو راه می‌رسد که آیا به دنبال ثبت یک برند جدید باشید و یا یک برند معتبر و قانونی آماده را خریداری کنید. در ادامه می‌خواهیم به شما بگوییم که کدام راه برای شما بهتر است:

 • برای ثبت برند باید مراحل بسیاری را سپری کنید و درنتیجه هزینه زیادی نیز برای شما به همراه دارد. اما شما می‌توانید با خرید برند آماده لوازم خانگی این زمان را کاهش دهید و سریع‌تر برند معتبر را دریافت و فعالیت خود را شروع کنید. شما ترجیح می‌دهید که حدود ۵ ماه برای داشتن برند زمان بگذارید یا در چند هفته تا یک ماه، یک برند قانونی و رسمی داشته باشید؟
 • از دیگر مزایای خرید برند آماده این است که این برند برای افراد زیادی شناخته شده است بنابراین شما راحت‌تر می‌توانید جایگاه خوبی در بازار بدست آورید و نیاز نیست از ابتدا برند و کالاهای خود را به دیگران معرفی کنید.
 • با خرید یک برند آماده می‌توانید سریع‌تر اعتبار موردنظر را برای تولیدات خود در بازار بدست آورید و هویت منحصربه‌فردی را به محصولات بدهید.
 • برای خرید برند آماده، می‌توانید به یک شرکت فروش برند لوازم خانگی مراجعه کنید و برند دلخواه و مناسب را انتخاب و آن را در مرجع قانونی به نام خود ثبت کنید و مسیر پیچیده و یا تهیه مدارک و گواهی‌نامه‌های خاصی را به همراه ندارد.
 • اگر یک برند آماده را برای لوازم خانگی تولیدی خود انتخاب کنید، می‌توانید سریع‌تر به مرحله عرضه عمومی و فروش برسید؛ زیرا مسیر طولانی ثبت برند را طی نکرده‌اید و توانسته‌اید با یک برند شناخته شده و با اضافه کردن خلاقیت در تولیدات جدید، وارد بازار شوید.

چگونه می‌توان برای خرید و فروش برند لوازم خانگی اقدام کرد؟

خرید و فروش برند آماده لوازم خانگی علاوه بر خریدار برای فروشنده نیز سود و مزایای خوبی دارد. شما به عنوان خریدار می‌توانید به شرکتی معتبر در این زمینه مراجعه کنید و لیست برندهای ثبت شده‌ای که آمادگی برای انتقال به مالک دیگری را دارند، مشاهده کرده و سپس بهترین و مناسب‌ترین آن را برای شرکت خود انتخاب کنید. برندهای آماده لوازم خانگی با توجه به میزان اعتبار و قدمت فعالیت خود و ویژگی‌های دیگری طبقه‌بندی شده و در اختیار شما قرار می‌گیرد. شما باید با توجه به شرایط شرکت، بودجه، نوع تولیدات، شرایط عرضه و… برندی را برای انتقال و خرید، انتخاب کنید.

همچنین شما به عنوان مالک قبلی این برند آماده نیز با فروش آن می‌توانید بخش زیادی از هزینه‌ای که برای ثبت برند کرده‌اید را دریافت کنید. در نتیجه اگر به دلایل مختلفی می‌خواهید مالکیت برند لوازم خانگی خود را به فرد دیگری منتقل کنید و به فکر فروش برند لوازم خانگی هستید، حتما به شرکت‌های معتبر مراجعه کرده تا این کار به صورت قانونی و بدون مشکل انجام شود. شما چه به عنوان خریدار و چه به عنوان فروشنده باید برای انتقال برند به دفاتر اسناد رسمی مراجعه کنید و به صورت رسمی و قانونی برای این انتقال، سند معتبری را دریافت کنید و در نهایت آگهی انتقال برند باید در یک روزنامه رسمی چاپ شود. البته باید به این موضوع نیز اشاره کرد که پیش از این انتقال، کیفیت کالاهایی که تحت برند آماده تولید شده‌اند باید بررسی شود که این کار به عهده مراجع قانونی ثبتی است.

 

خرید و فروش برند لوازم خانگی

پیش از خرید برند آماده لوازم خانگی به این نکات توجه کنید

قبل از اینکه به شرکت فروش برند لوازم خانگی مراجعه کنید و اقدام به خرید برند آماده کنید، بهتر است نکاتی را در این باره بدانید. احتمالا می‌دانید که برندها در طبقات مختلفی قرار دارند که لوازم خانگی نیز در سه طبقه یعنی هفت، یازده و بیست و یک دسته‌بندی شده است. شماره هفت و یازده برای لوازم خانگی برقی و شماره بیست و یک برای لوازم خانگی غیربرقی یا ظرف‌های مختلف است. بنابراین در هنگام خرید برند لوازم خانگی باید به این نکته توجه داشته باشید که در گواهی‌نامه، نوع محصول نوشته شود. به عنوان مثال اگر شما قصد خرید برند لوازم برقی مانند یخچال را دارید، باید کلمه یخچال در سند ذکر شود و فقط اشاره به شماره یازده کافی نیست. درج دقیق نوع محصول برای برند آماده به دلیل جلوگیری از مشکلاتی است که در آینده برای گرفتن مجوز با آن مواجه می‌شوید.

سپس برای اطمینان از اینکه کارهای ثبت برندی که برای فروش گذاشته شده است، کامل و درست انجام شده و مجوز برای انتقال را داشته و مشکلات حقوقی و ملکی دیگری نداشته باشد باید از یک وکیل باتجربه کمک بگیرید. به همین دلیل به شما پیشنهاد می‌کنیم که به شرکتی معتبر مراجعه کنید تا بتوانید با خیال راحت و با اطمینان کامل این مسیر را سپری کنید؛ زیرا زمان و هزینه بسیار اهمیت دارد و با مراجعه به افراد کم‌تجربه ممکن است ضرر مالی بسیاری به شما وارد شود و نتوانید برند مناسبی را تهیه کنید. بنابراین برای شروع یک فعالیت حتما از شرکتی که وکیل‌های باسابقه‌ای دارد، برای خرید برند آماده کمک بگیرید.

آیا به برند آماده مالیات تعلق می‌گیرد؟

بهتر است بدانید که برند آماده لوازم خانگی به عنوان مالکیت معنوی درنظر گرفته می‌شود و به همین دلیل اگر از این برند استفاده نشود و تولیدی نداشته باشد و فقط یک برند ثبت شده باشد، مالیاتی به آن تعلق نمی‌گیرد. اما اگر این برند در گروه برندهای استفاده شده‌ای باشد که تولید محصولاتی داشته است، موضوع متفاوت بوده و مالیات به آن تعلق می‌گیرد.

انتقال برند آماده لوازم خانگی به اشخاص حقوقی یا حقیقی چه شرایطی دارد؟

شما به عنوان صاحب و مالک یک برند می‌توانید به صورت کاملا قانونی اقدام به فروش و واگذاری و انتقال آن کنید و حتی آن را اجاره دهید و فقط اجازه‌ی استفاده از برخی مزایا و اسم آن را به مالک جدید بدهید. البته این خرید و فروش یا اجاره باید در دفاتر ثبت رسمی به صورت کاملا رسمی و در سند صلح ثبت شود. شما باید سند رسمی یا اجازه‌نامه قانونی برای این انتقال برند داشته باشید. بنابراین این مسیر باید کاملا قانونی و در یک مرجع رسمی ثبت شود و سپس در روزنامه نیز آگهی شود تا بتواند رسمیت داشته باشد.

همچنین مرجع قانونی نیز وظایف خاص و مهمی در هنگام انتقال برند لوازم خانگی دارد که شامل بررسی مرغوبیت لوازم تولید شده توسط این برند فروشی، کیفیت کالا‌ها، نوع اجازه‌نامه برای انتقال و… است. علاوه بر موارد گفته شده باید مشخص کند که این انتقال برند به صورت کامل بوده و یا به صورت اجاره و استفاده با شرایطی خاص است.

چرا باید به یک شرکت معتبر برای خرید برند لوازم خانگی مراجعه کنید

شما ممکن است یک بار در زندگی بخواهید برند آماده‌ای را برای کسب‌وکار خود خریداری کنید؛ اما شرکت‌هایی که در این زمینه فعالیت می‌کنند، سابقه بسیار بالایی در این زمینه دارند و نکات مهمی که شاید شما نتوانید با تحقیق بدست آورید را می‌دانند و می‌توانند از بروز بسیاری از مشکلات حقوقی و مالی و ضررهای بسیار جلوگیری کنند. همچنین بهتر است در شروع فعالیت و آغاز کردن یک پروژه جدید، شما تمرکز خود را بر روی ایده‌های جدید و نحوه پیشرفت کسب‌وکار بگذارید و اجازه دهید افراد باتجربه در کنار شما باشند و مسیر بدست آوردن برند را برای شما سریع‌تر کنند.

شاید تصور کنید که انتخاب و انتقال برند آماده کار بسیار ساده‌ای است و همه می‌توانند انجام دهند، اما باید بدانید که اگر به نکات قانونی آن مسلط نباشید به راحتی افراد از شما سواستفاده خواهند کرد و ناخواسته دچار مشکلات بزرگی در آغاز کار خود می‌شوید. شرکت‌های فروش برند لوازم خانگی لیست کاملی از برندهای آماده برای انتقال را دارند و به شما کمک خواهند کرد که بهترین و معتبرترین برند آماده را انتخاب کنید و طی مراحل قانونی آن را به نام خود ثبت کنید.

 

شرکت معتبر خرید برند

سخن پایانی

وقتی درباره لوازم خانگی صحبت می‌کنیم، وسایل و کالاهای مختلفی به ذهن می‌رسد مانند انواع وسایل برقی مانند یخچال و فریزر تا اجاق گاز و انواع وسایلی که با برق کار نمی‌کنند مانند بشقاب و ظرف‌های دیگر. اگر شما به تازگی می‌خواهید در زمینه تولید هر کدام از این کالا فعالیت کنید، بهتر است ابتدا یک برند اختصاصی و معتبر برای خود داشته باشید. این برند می‌تواند اعتماد خریداران و فروشندگان دیگر را جلب کند و در میزان فروش شما نیز تاثیر بسیاری داشته باشد. همچنین داشتن یک برند به شما کمک می‌کند که از سواستفاده کردن افراد مختلف از شرکت شما جلوگیری کنید.

البته همانطور که در متن نیز گفته شد خرید برند آماده برای لوازم خانگی می‌تواند انتخاب بهتر و سریع‌تری از ثبت برند جدید باشد، اما باید برای انتقال آن مسیر قانونی طی شود و در یک دفتر اسناد رسمی نیز ثبت شده و مدرک قانونی آن به شما داده شود. بنابراین بهتر است به یک مرکز فروش برند لوازم خانگی مراجعه کنید و از طریق کارشناس‌های باتجربه، اقدام به خرید و فروش برند آماده کنید. برای ارتباط با کارشناس‌ها و بهره‌مندی از شرایط و خدمات بسیار خوب مرکز برند با شماره  09122180826 تماس بگیرید و یا به سایت این شرکت به آدرس https://markazebrand.ir/ مراجعه کنید.

مقالات پیشنهادی: ماندگاری برندها در ایران

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اسکرول به بالا