صبح دل SOBH DEL

فروش برند آماده لبنیات
فروش برند آماده لبنیات

طبقه 29: شیر، فرآورده های لبنی، خامه(موادلبنی)، کره، پنیر، پنیرمایه،مایه پنیر، خامه زده شده، ماست، آبلیمو برای مقاصد آشپزی، مایه ماست، قوام دهنده لبنیات، نوشیدنی بر پایه لبنیات، ژله بر پایه لبنیات، خورشت ماست، دوغ بدون گاز، دوغ گازدار، کره حیوانی، کره گیاهی، کشک، دوغ، آبغوره، پنیر پیتزا، دسر، ماست سبزیجات، ماست میوه جات، خامه شکلاتی، دسر بر پایه مواد لبنی، اسمتانا (خامه ترش)، ماست طعم دار ، پنیر طعم دار ،
طبقه 30: سرکه، دسر خامه ای، خامه قنادی،
طبقه 32: نوشابه های اشتهاآور(غیرالکلی)، نوشیدنی(غیرالکلی)، نوشابه های غیرالکلی، آب میوه جات بصورت نوشابه وغیرالکلی، انواع نوشیدنی انرژی زا، انواع آب میوه، ماءالشعیر مالت، نوشابه های آب میوه ای(غیرالکلی)، انواع آبمیوه بدون گاز، نوشابه های زنجبیلی، شربت ها(نوشابه)، انواع آب(نوشیدنی)، نوشیدنی های ورزشی، نوشیدنی سیب(غیرالکلی)، نوشیدنی بدون گاز بر پایه آب پنیر، نوشابه گاز دار، نوشیدنی های میوه ای، نوشیدنی های مالت غیرالکلی، نوشابه بدون گاز، نوشیدنی های گیاهی، نوشیدنی گیاهی غیر الکلی، ماءالشعیر، ژل آلوئه ورا (نوشیدنی)، نوشابه های گازدار منجمد،
طبقه 35: تبلیغات، خرید و فروش،
طبقه 39: بسته بندی کالاها، حمل و نقل، توزیع، پخش

مشخصات فروش برند آماده لبنیات :

شماره اظهارنامه 139750140001071414
تاریخ ثبت اظهارنامه 1397/09/19
شماره ثبت 322570
دسته بندی لبنیات
طبقات بین المللی 29,30,32,35,39

جهت خرید برند با مرکز برند تماس بگیرید 

بیشتر بدانیم :

برند دامداران و تاریخچه شکل‌گیری آن

برند دامداران در بهار سال ۱۳۶۳ در شمال شهر تهران در قالب یک واحد صنفی و کارگاهی شروع به کار کرد. هدف برند دامداران در آغاز نوآوری و ایجاد تحولی در محصولات لبنی بود.

برند مواد غذایی دامداران در ابتدا محصول ماست را در انواع مختلف ماست‌های گاوی و گوسفندی و شیر با بسته‌بندی متفاوت نایلونی خام و بعد از آن نایلونی پاستوریزه تولید نمود و بعد از مدتی به تولید دوغ، قره قوروت، بستنی سنتی، کشک، کره، پنیر، سرشیر نیز پرداخت.

محصولات برند تجاری دامداران به علت خاص بودن طبیعی‌شان خیلی سریع در فروشگاه‌ها فروخته شده و به اتمام می‌رسید.
بعد از چند سال برند دامداران در شهریار دامپروی زده و به تهیه شیر خام طبیعی پرداخت و در سال ۱۳۷۱ کارخانه تولید لبنیات خود را در روستای هفت‌جوی مستقر نمود. هم‌اکنون مجموعه هولدینگ برند تجاری “دامداران” کارخانجات تولید و بسته‌بندی انواع محصولات لبنی پاستوریزه مدت‌دار و انواع نوشیدنی می‌باشد.

برند دامداران با هدف تهیه نمودن لبنیات سالم که در آن دوره وجود نداشت پیش‌رفت و این امر خود باعث ایجاد کارآفرینی و اشتغال می‌شد.

دامداران صداقت، سلامت و طبیعت محوری را مبنای اصلی کار خود قرار داد و با این اصل به موفقیت و پیشرفت بسیار رسید. از نظر شرکت دامداران اهمیت این صنف و صنعت همان است که در کتب آسمانی مورد اشاره ویژه و خاص خداوند، انبیا و اولیا وی قرار گرفته است. شغل و کسب کشاورزی و دامداری و همچنین مصرف لبنیات (شیر) بعنوان غذای بهشتی برشمرده شده است که خود به خود شامل مشتقات آن نیز می‌شود.

هلدینگ دامداران مجموعه‌ای است در تهیه و تولید شیرخام، تولید ظروف، تولید انواع فرآورده‌های لبنی پاستوریزه و استریل. میامی، سحر، جهان صالح و پارس‌سان نیز از اعضای این هلدینگ می‌باشند.

برند دامداران با تکیه بر شعار اینکه ملت ایران لایق بهترین‌ها هستند بر این باور است که ملت ایرانی باید از تغذیه‌ای با کیفیت بالا در سطح جهان برخوردار باشد و مفتخر است برای پیش‌بردن این هدف مهم سهم به سزائی را به عهده گرفته است.

در آبان‌ماه سال ۱۳۷۳ برند دامداران بعد از دیدن استقبال مردم کارخانه کوچکی با شخصیت حقوقی تاسیس نمود و در آن شرکت محصولات تولیدی خود را به طور صنعتی عرضه نمود. این شرکت در زمان کوتاهی توانست فرآورده‌‌هایی با کیفیت بالا در سطح استاندارد ملی ایران و جهان ارائه نماید. این شرکت متشکل است از چند واحد بزرگ تولیدی می‌باشد.

شرکت دامداران با تجربه طولانی خود در امر تولید محصولات لبنی و با استفاده از دانش و تجربه و نظارت مهندسان و کارشناسان خود توانسته است در ردیف بزرگترین و مهم‌ترین واحدهای تولید شیر تازه و فرآوری آن قرار گیرد.

برند دامداران در حال حاضر یکی از بزرگترین واحدهای تولیدی کشور محسوب می‌گردد. فروش شرکت دامداران در حال حاضر بالغ بر میلیون‌ها لیتر شیر و محصولات لبنی در سال می‌باشد.

شرکت دامداران ۳۵۰۰ راس گاو برای تامین شیر خود در اختیار دارد و یک شرکت تولید کننده محصولات غذایی می‌باشد.

مدیر عامل این شرکت در حال حاضر نورالدین نور بخش و جعفری دهکردی می‌باشد

برند دامداران در سال ۱۳۹۲ در دهمین جشنواره ملی قهرمانان صنعت ایران به عنوان یکی از ۱۰۰ برند برتر ایران شناخته شد.

گواهینامه برند دامداران :

 • گواهینامه ۹۰۰۱ ISO

 • گواهینامه حلال

 • پروانهٔ کاربرد علامت استاندارد اجباری دوغ

 • پروانهٔ کاربرد علامت استاندارد اجباری خامه صبحانه

 • پروانهٔ کاربرد علامت استاندارد اجباری شیر پاستوریزه و طعم دار

 • پروانهٔ کاربرد علامت استاندارد اجباری ماست کم چرب و طعم دار

محصولات برند دامداران :

 • انواع ماست

 • انواع شیر

 • انواع کشک

 • انواع دوغ

 • انواع کره

 • انواع خامه

 • انواع عسل

 • انواع نوشیدنی چای سبز

 • انواع نوشیدنی آلوئه‌ورا

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اسکرول به بالا