بهار دخت BAHARDOKHT

برند آماده مواد غذایی
برند آماده مواد غذایی

توضیحات برند آماده مواد غذایی بهاردخت : طبقه 29: لوبیا،کنسروشده، گوشت، عصاره گوشت، گوشت کنسرو شده، زیتون نگهداری شده، کالباس، مربا، ماهی کنسروشده (تن ماهی)، ترشیجات، خیارشور، تخم مرغ، سوپ، خاویار، شاه میگو غیر زنده ، سوسیس، میگوها، غیرزنده، رب گوجه فرنگی، ماهی تون، کنسرو سبزیجات، کنسروجات خرما، آبلیمو برای مقاصد آشپزی، کنسرو فلفل، انواع برگر، قارچ منجمد، غذاهای پروتئینی آماده، کنسرو ماهی و غذای دریایی، کنسومه گوشت، کنسرو نخود، کنسرو مایه پاستا، سالاد گوشتی، کباب، جوجه کباب، ناگت، کباب ترکی، کباب لقمه، کنسرو نخود سبز فرنگی، کنسرو لوبیا باقارچ، کنسرو قارچ، کنسرو مخلوط سبزیجات، کنسرو خورشت قورمه سبزی، کنسرو جوانه ماش، کنسرو عدس و نخود، کنسرو لوبیا سبز، سیب زمینی نیمه آماده، کنسرو اسفناج پخته، کنسرو عدسی، کنسرو ماکارونی، کنسرو گوجه فرنگی، کنسرو بامیه شور، کنسرو ترشیجات، کنسرو زیتون شور، کنسرو مایه ماکارونی، کتلت گوشتی، کنسرو میگو، زیتون پرورده، آبغوره، انواع کمپوت، رب انار، کنسرو ذرت، شوریجات، همبرگر، گوشت مرغ، گوشت ماهی، سالاد الویه،
طبقه 30: انواع پیتزا، برنج، ساندویچ، سرکه، فلافل،
طبقه 35: تبلیغات، خرید و فروش،
طبقه 39: بسته بندی کالاها، حمل و نقل کالاها، انبارداری و انبارکردن،

مشخصات برند آماده مواد غذایی بهار دخت :

شماره اظهارنامه 139950140001010393
تاریخ ثبت اظهارنامه 1397/09/09
شماره ثبت 363531
دسته بندی کنسروجات
طبقات بین المللی 29,30,35,39

جهت خرید برند مواد غذایی با مرکز برند تماس بگیرید.

نحوه شکل گیری برند غذایی تک ماکارون :

برند تک ماکارون در سال ۱۳۷۳ زمانی که هنوز خبری از ماشین آلات صنعتی تولید ماکارونی و محصولاتی مانند آن در ایران نبود توسط خانواده‌های صادقیان، کرمانیان، کرمان شاهانی و میثمی با هدف تهیه غذای سالم و با خریداری  پیشرفته‌ترین ماشین آلات و فن‌آوری روز دنیا از کشور سوئیس تاسیس شد که این ماشین آلات قادر به تولید و بسته‌بندی ماکارونی با کیفیت برتر به صورت پیوسته و همراه با استانداردهای ملی و بین‌المللی بود.

علامت تجاری تک ماکارون در مهرماه سال ۱۳۷۷ با تنوع بالغ بر ۵ محصول رشته‌ای و ۱۰ محصول فرمی در کشور توزیع شد.

برند تجاری تک ماکارون تولید کننده محصولات غذایی بر پایه و اساس آرد است.

برند تک ماکارون در حال حاضر که بالغ بر ۲۰ سال از تصمیم اولیه کارخانه جهت ثبت برند و تاسیس یک برند ایرانی با کمک تجهیزات سوئیس گذشته، شهرت محصولات برند تک ماکارون به سوئیس رسیده و این برند توانسته نام خود را به عنوان برندی جهانی در این کشور ثبت کند.

میتوان گفت برند تجاری تک ماکرون به خوبی توانسته است از برند خود نگهداری کند و آن را ارتقاء دهد.

رتبه بندی شرکت تک ماکارون در مقابل دیگر رقیبان در عرصه تولید ماکارونی به این شکل است که سه بار به عنوان برند برگزیده مصرف کنندگان داخلی انتخاب شده است و این موفقیت باعث اعتماد به نفس این مجموعه برای رقابت در بازارهای جهانی شده است.

از بین ده‌ها کارخانه‌ای که در تمام جهان تولید کننده ماکارونی بودند برند تک ماکارون فناوری شرکت بولر سوئیس و فاوای ایتالیا را انتخاب کرد. این شرکت از ابتدا به جای استفاده از شیوه سنتی از فناوری‌های به روز اروپایی استفاد نمود و هویتی مدرن به دست آورد.

شرکت‌هایی با تکنولوژی منحصر به فرد که مخلوط کن‌های متعدد در پروسه تولید و به عمل آوردن آردهای سمولینا را حذف کرده بودند و شاید استفاده از همین خط تولید به روز بود که سرعت رشد برند تک را شتاب داد. به طوری که در کمتر از ده سال بعد از تولد این کارخانه، تک ماکارون خطوط تولیدش را روز به روز اضافه می‌کرد.

برند تک ماکارون در سال ۱۳۸۴ بالغ بر ۲۰۰ تن ظرفیت تولید روزانه داشت.

برند تک ماکارون هرگز نه درگیر مشکلات اقتصادی شکل گرفته شد و نه حتی در درگیری با روزهای جنگ بود و از همان ابتدا با سرمایه‌ای که داشت در ۸۰ کیلومتری شهر تهران کارخانه‌ای راه‌اندازی کرد و در حال حاضر مساحت این کارخانه بالغ بر ۲۱۰ هزار مترمربع می‌باشد. این شرکت نظارتی دقیق بر محصولات خود دارد.

سعید آقا صادقیان مدیر عامل شرکت تک ماکارون بر این اعتقاد است که طراحی لوگو ساده و فانتزی برند تک ماکارون که توسط آقای بیژن جناب طراحی شده، جدا از محصولات متنوع آن باعث ماندگاری آن در اذهان ایرانی شده است.

برند تک ماکارون آرد بسته‌بندی شده و انواع پودر کیک در طعم‌های مختلف هم تولید می‎کند و فقط به تولید ماکارونی و نیازهای داخلی و تولید انواع رنگ و طرح ماکارونی و ابعاد و شکل آن بسنده نکرده است. این شرکت محصولات خود را نه تنها به شهرهای دور و نزدیک ایران که به نقاط دیگری از جهان نیز صادر می‌کند.

این روزها ماکارونی پیچی که چشم در چشم مصرف کنندگان نگاه می‌کند و بسیاری از دست‌ها در قفسه فروشگاه‌های کوچک و بزرگ را به سمت خود هدایت می‌کند در تعدد تصاویر و تبلیغات تجاری، یک طراحی ساده و خلاق توانسته نام تک ماکارون را در خاطره سفره‌های ایرانی ثبت کند. نامی که هر چند عمری طولانی در میان برندهای مواد غذایی نداشته، اما تا این لحظه نامش را به عنوان برند برتر صادرکننده ملی سر زبان‌ها انداخته است.

شرکت تک مارون شامل سالن‌های تولید، انبار محصول، انبار ملزومات و مواد اولیه، فضاهای اداری و رستوران، تاسیسات آبرسانی و تغذیه آب، تعمیرگاه‌ها و فضای سبز و درختکاری می‌باشد. سالن‌های شماره ۱ و ۲ تولید ماکارونی شامل ۶ خط پیوسته و کاملا مستقل تولید انواع ماکارونی می‌باشد و فضای کافی نیز برای طرح‌های توسعه آینده در نظر گرفته شده است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اسکرول به بالا